nástroje pro obrábění
Ochranné pomůcky
STAVBA - materiály
elektr. a ruční nářadí
Stavební a ostatní chemie
Spojovací materiál
Obalový materiál
závěsová technika

Vulkánfibrové kotouče

Fíbrové kotouče jsou brusné nástroje určené zejména pro opracování svařovaných  konstrukcí, v oblasti průmyslového precizního broušení, které na brusný  materiál  klade ty nejvyšší nároky, nebo i v segmentu autoopravárenství,  kde  vykonává celou řadu operací broušení a přípravy povrchu před  lakováním.

 Dodáváme je v různých rozměrerch, zrnitostech s různými typy brusných  materiálů (korund, zirkon, keramika) s ochrannou chladící vrstvou, nebo  bez ní, pro broušení legovaných ocelí, nerezových ocelí, titanu,  sklolaminátu a dalších materiálů.

 Fíbrové kotouče dodáváme převážně v nejvyspělejší technologii Cubitron™ II - to nejlepší z 3M technologie precizně  tvarovaného zrna do těch nejnáročnějších aplikací. Kotouče  jsou schopny odstranit  stejné množství materiálu s menším přítlakem, což  výrazně usnadňuje  práci. Navíc se nepřehřívají a neovlivňují tak  barevně opracovávaný  materiál. Snazší a rychlejší aplikace, vyšší  efektivita výrobního  procesu.

Fíbrové kotouče 982C a 987C

 Fíbrové kotouče 982C 3M™ Cubitron™ II jsou vyrobeny s použitím přesně tvarovaného keramického zrna 3M™ vytvářejícího ultraostré, rychle odebírající body, které se rovnoměrně opotřebovávají a dobře chladí. Rozpad minerálu je optimalizován a tím je maximalizována životnost disku. 

Fíbrové kotouče  987C  3M™ Cubitron™ II obsahují navíc pojivou vrstvu Grinding-Aid™ redukující zahřívání a tvorbu tepelných map při procesu broušení.

© Jan Katriniok 2024
Upozornění
Zavřít